úvodní novinky služby produkty o studiu kontakt

Péče o pleť Aplikace kožních výplní Péče o tělo Pro muže Permanentní make-up Piercing Masáže

Microneedling - mikrojehličkováníNová generace mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje a s redukcí rozšířených pórů. Kromě toho řeší velmi efektivně i problémy s hyperpigmentací, rosacey, jizvami, striemi nebo jizvičkami po akné. Funguje také jako prevence stárnutí pleti.

[ microneedling ]

je dermatologické ošetření jednorázovou mikrojehličkovou hlavicí, kterou nastavujeme na potřebnou hloubku vpichu pro dosažení nejlepších výsledků. Mikrojehličky pronikají skrz pokožku pod povrchovou vrstvu kůže, a tím vytváří velmi malou ránu, která naruší staré kolagenní řetězce a spustí proces hojení. Mikrojehličky jsou součástí speciálního pera, na jehož konci je cartridge s pěti a více jehlami, které kmitají obrovskou rychlostí, jezdí po pleti a vypichují kanálky. Poškozená kůže se sama brání tím, že začne ve velkém tvořit nová kolagenní a elastická vlákna. Nastartovaný proces hojení vede k redukci vrásek, pigmentací, jizev, červených žilek (rosacey) i strií.

Touto čistě mechanickou a přesně definovanou metodikou nedochází k žádným nežádoucím vedlejším účinkům. Kůže je vybuzena k produkci kolagenu a k novotvorbě kožních buněk. Již bezprostředně po zákroku dochází na pleti k viditelným změnám, které pokračují v následujících 3-4 týdnech. Většina ošetřených pacientů si všímá počínajících změn pleti již od druhého dne až do jednoho týdne po ošetření. Bezprostředně po ošetření můžete zaznamenat červené zabarvení pleti v ošetřované oblasti a v ojedinělých případech viditelné stopy po mikrojehličkách. Reakce na ošetření je spojena i s hloubkou aplikace mikrojehliček. Pro větší zklidnění vám můžeme po ošetření doporučit laserovou gelovou masku.

[ microneedling ]

vychází ze schopnosti hojení kůže po jejím zranění. Jakmile se kůže setká s fyzickou újmou, dochází k okamžitému eliminování újmy a k nahrazení poškozené kůže novou, zdravou kůží. Mikrojehličkování vyvolává malým kontrolovaným poškozením kůže tvorbu nového kolagenu bez rizika vzniku jizev. Díky tomuto ošetření získáte hladší a pevnější pokožku.Procedura není omezená věkem ani typem pleti. Dvacetiletá zákaznice ji využije kvůli pórům či jizvám po akné, ženy ve středním věku kvůli vráskám. Příjemným bonusem je také skutečnost, že jehličkování kromě přirozeného anti-age efektu zvyšuje efektivitu kosmetiky až o 90%. Krémy a séra se vsáknout hluboko do pleti, kam by se samy nedostaly. Pro maximální výsledky experti doporučují tři sezení.

Microneedling je vhodný pro každý typ pleti a je bezpečnou alternativou pro laserové ošetření.


© 2011 Ivana Svobodová / tel.: 602 276 311 / e-mail: iva@comfortstudio.cz   /   design © martindesign.cz