úvodní novinky služby produkty o studiu kontakt

Péče o obličej čištění / everyday hydratace / hydramemory výživa / renight ochrana / skin defender omlazení / action sublime /
skin regenis
lifting / glorious skin vyvážení / active pureness zklidnění / skin resonance zesvětlení / absolute pearl péče o rty / lip blooming péče o oči / eye supreme obnova / chrono-reverser Péče o tělo obnova / fruity peel čištění-výživa / tranquillity

[ everyday ]

delikátní a revitalizující čištění pleti

 

everyday milk

zvláčňující, krémové čisticí mléko

Revitalizující, zvláčňující čisticí mléko. Bohaté na uklidňující a ochranné látky, pro neobyčejně sametovou, dobře okysličenou a vláčnou pokožku. Doporučuje se také ráno pro přípravu pokožky pro vitální den.

skvalan, olej ze sladkých mandlí, máslo karité, betaglukan, OXY®

everyday tonic

tonizující pleťová voda bohatá na antioxidanty

Revitalizující, zvláčňující a tonizující pleťová voda s antioxidačními a hydratujícími aktivními složkami pro neobyčejně jasnou, dobře okysličenou a hedvábnou pleť. Doporučuje se ráno a večer po čištění pro obnovení pH a tónu pleti.

atomizovaná mořská voda, OXY®, betaglukan, pantenol

everyday make-up remover

jemný dvoufázový odličovač

Delikátní dvoufázový odličovač očí a rtů, s antioxidačními a hydratujícími aktivními složkami pro odstranění jakéhokoli make-upu, včetně voděodolného. Doporučováno pro citlivé a unavené oči. Bezpečné pro osoby, které používají kontaktní čočky.

alfa-bisabolol, pantenol, atomizovaná mořská voda bohatá na minerální soli


© 2011 Ivana Svobodová / tel.: 602 276 311 / e-mail: iva@comfortstudio.cz   /   design © martindesign.cz