úvodní novinky služby produkty o studiu kontakt

Novinky

Microneedling - mikrojehličkování Microneedling - mikrojehličkování
Nová generace mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje a s redukcí rozšířených pórů. Kromě toho řeší velmi efektivně i problémy s hyperpigmentací, rosacey, jizvami, striemi nebo jizvičkami po akné. Funguje také jako prevence stárnutí pleti.

Líčení spojené s poradenstvím Líčení spojené s poradenstvím
Prvním krokem k uspěšné péči o plet je správné určení typu pleti. Pokud si nejste sama jistá jaký typ pleti máte ,můžete využít naši odbornou diagnostiku pleti ,díky které se budete snadněji orientovat v následné péči i při výběru vhodných kosmetických přípravku. Poradenství je rozšířené o nalíčení zákaznice.

Kurz automake-pu Kurz automake-pu
Chcete se naučit správně líčit do práce, na ples ,na párty nebo prostě jen vypadat přirozeně? Chcete vědět jak vytvarovat obličej, jak skrýt nedostatky, jak vybrat a nanést tvářenku, skrýt kruhy pod očima? Chcete se efektivně naučit kombinovat barvy ve váš prospěch? My vás to naučíme!

Dermatoestetická ordinace – MUDr. Lívia Svačinová Dermatoestetická ordinace – MUDr. Lívia Svačinová
Nově nabízíme v prostorech salonu konzultace/ poradnu pro problematickou pleť a mateřská znaménka, odstranění drobných výrůstků na kůži elektrokoagulací, aplikace kožních výplní (botulotoxin, kyselina hyaluronová), lifting mezonitěmi, mezoterapie, chemický peeling.

Hloubková analýza pleti MicroCAMERA EVOLUTION Hloubková analýza pleti MicroCAMERA EVOLUTION
Díky speciálním sondám překračuje možnosti standardního mikroskopu a umožňuje stav pokožky sledovat na živo. Dokáže analyzovat typ pleti, produkci séba, míru hydratace, texturu, pružnost, citlivost, hloubku vrásek, úbytek kolagenu, rozšířené žilky a fototyp.

Nová Bio řada SACRED NATURE Nová Bio řada SACRED NATURE
Sacred Nature je nová bio organická omlazující řada pro pleť a tělo, která získala certifikaci ecocert a je dokonalou ochranou DNA buněk pomocí antioxidantů.


© 2011 Ivana Svobodová / tel.: 602 276 311 / e-mail: iva@comfortstudio.cz   /   design © martindesign.cz