úvodní novinky služby produkty o studiu kontakt

Péče o pleť Aplikace kožních výplní Péče o tělo Pro muže Permanentní make-up Piercing Masáže

Dermatoestetická ordinace

MUDr. Lívia Svačinová[ Kožní výplně ]

jsou produkty různého složení a rozdílné trvanlivosti, které se používají pro řešení mnoha estetických nedostatků, zejména k vyplnění středních a hlubších vrásek (mezi obočím, nosem a ústy, nad horním rtem, na čele atd.), k modelaci oválných kontur obličeje a brady, k vyplnění propadlých tváří a v neposlední řadě ke zvětšení a modelaci rtů.

Jedná se o jednoduché neinvazivní omlazovací metody s okamžitým efektem a zároveň vás nijak neomezují. Trvanlivost zákroku se pohybuje od šesti měsíců do tří let a je závislá na mnoha faktorech jako jsou věk, typ kůže, životní styl, metabolismus, svalová aktivita lokality, která je ošetřována.

Vždy před zákrokem předchází konzultace s MUDr. Svačinovou, která s vámi zkonzultuje vhodnost aplikace injekční výplně vrásek, zhodnotí váš zdravotní stav a případné kontraindikace k zákroku, zjistí některé dědičné zátěže k řešenému estetickému problému a odborně poradí, jaký typ výplně vrásek bude pro omlazení a vypnutí vaší pleti nejvhodnější.

[ Botulotoxin ]

se již několik desetiletí používá k léčebným účelům, produkty jsou schválená léčiva. V estetické dermatologii se v posledních letech používá při prevenci a odstranění mimických vrásek, tím že vyřadí z činnosti mimické svaly obličeje, takže nedochází k svrašťování kůže a tím k tvorbě vrásek.

Botulotoxin vás zbaví zamračeného či utrápeného výrazu ve tváři, který způsobují vrásky mezi obočím a u kořene nosu. Vyhladí vějířky vrásek kolem očí, které, ač prozrazují vaši usměvavou povahu, vám přidávají pár let navíc. Zmizí horizontální vrásky na čele, které způsobují udivený výraz obličeje.

Účinek botulotoxinu na kožní vrásky je rychlý avšak není trvalý, po určité době se svalová činnost znovu obnoví. Působení botulotoxinu se pohybuje od čtyř měsíců, při opakovaných aplikacích až do deseti měsíců a podvědomě dochází k vymizení projevů nežádoucího krčení čela, mhouření očí, mračení se, a to i tehdy, když není účinná látka aktivní.

Odborná aplikace botulotoxinu není fyzicky náročná a přináší skutečně mimořádné výsledky. Drobné vpichy téměř neucítíte. Účinek nastupuje pozvolna v průběhu následujících deseti dnů a mimika obličeje zůstává zcela přirozená.

[ Kyselina hyaluronová ]

je látka přirozená našemu tělu a je zodpovědná za hydrataci kůže. Aplikace této látky je zcela bezpečná, nealergenní, bez vzniku pozdějších možných komplikací.

Používá se k vyplnění jednotlivých vrásek nebo k dodání objemu určitým partiím bez jakékoliv rekonvalescence a to zejména k:

Změna je viditelná ihned, efekt trvá dle použití od šesti do dvanácti měsíců, poté je kyselina hyaluronová v našem těle pozvolna pomocí enzymů odbourávána. Produkt lze kdykoliv dle potřeby doplnit.

[ Lifting mezonitěmi ]

vytváří nové kolagenové sítě ke zpevnění a vyrovnání podkoží. Tím dochází ke zvedání povadlé tkáně a vyhlazení vrásek, které přetrvá až dva roky. Jedná se o mini invazivní zákrok bez speciálních příprav, bez řezů skalpelem, bez rekonvalescence, který má okamžitý a dlouho trvající efekt. Tyto zcela hypoalergenní mezonitě se během šesti až osmi měsíců zcela bezpečně rozloží.

Mezonitě jsou vhodné pro vyplnění drobných vrásek kolem rtů, vrásek mezi obočím, vrásek kolem očí, pokleslého obočí, nasolabiálních záhybů a vrásek, ochablé pokožky se ztrátou elasticity, povislé kůže a kontur, vrásek na krku a dekoltu, atd. Metoda je vhodná i pro kliety necitlivé na botulotoxin.

[ Mezoterapie ]

je cílená výživa pokožky, kdy se plošně pomocí četných mikrovpichů vpravuje roztok kyseliny hyaluronové, aminokyselin, peptidů a vitamínů do střední vrstvy kůže. Výsledkem je dokonale hydratovaná a vyživená pokožka s nastartováním vlastní tvorby kolagenu. Doporučujeme tři ošetření během dvou až čtyř týdnů.

[ Chemický peeling ]

je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Je vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti narušené sluncem. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin. Při ošetření chemickým peelingem lékař nanese směs pomocí štetečku na obličej – samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.


© 2011 Ivana Svobodová / tel.: 602 276 311 / e-mail: iva@comfortstudio.cz   /   design © martindesign.cz