úvodní novinky služby produkty o studiu kontakt

Péče o pleť Aplikace kožních výplní Péče o tělo Pro muže Permanentní make-up Piercing Relaxační rituály - Aromasoul scrub ritual Zeštíhlení a drenáž - zábaly Lehké a hladké nohy Květinové rituály pro ruce a nohy Pro maminky - pružnost a obnova BIO program pro elasticitu - Sacred Nature Body brushing – stimulační masáž kartáčem Masáže klasické, sportovní a rekondiční

Body brushing – stimulační masáž kartáčem

60 min - 450 Kč

Původ stimulační masáže najdeme v klášterech, kde každodenní disciplína, rozdělená v přísně stanoveném řádu mezi modlitbou, duševní a fyzickou námahou nechávala jen malý prostor k péči o tělo a podporovala tak jednoduché a rychlé preventivní zdravotní rituály, jako využití účinných bylin, prokrvování celého těla studenou vodou, dechová cvičení, svižné ranní procházky, masáže hrubými kartáči atd. Tento životní styl, který se dodnes v některých klášterech dodržuje, v kombinaci s motlitbou umožňuje každému jednotlivci pečovat o tělo, mysl i duši způsobem tak blízkým přírodě a vesmíru, jak jen to je možné.

Stimulační masáž kartáčem, jak ji známe dnes, vyvinul Dr. Soltanoff, který prověřil přínosné účinky suchého kartáčování experimenty na mnoha svých pacientech. Pozoroval zejména posílení obranného tělního systému, urychlení odbourávání škodlivých látek, lepší prokrvení pokožky, její zjemnění a celkové zlepšení vzhledu. Masáž kartáčem je možno doporučit i jako součást každodenní domácí péče o tělo. Před aplikací aktivních kosmetických přípravků podporuje jejich absorbci a napomáhá docílit rychlejších výsledků. Masáž je výtečnou podporou zdravé péče o tělo. Masáž je vhodná jako doplněk k jakémukoliv ošetření těla a prohlubuje její účinek.


© 2011 Ivana Svobodová / tel.: 602 276 311 / e-mail: iva@comfortstudio.cz  /   design © martindesign.cz