úvodní novinky služby produkty o studiu kontakt

Péče o pleť Aplikace kožních výplní Péče o tělo Pro muže Permanentní make-up Piercing Relaxační rituály - Aromasoul scrub ritual Zeštíhlení a drenáž - zábaly Lehké a hladké nohy Květinové rituály pro ruce a nohy Pro maminky - pružnost a obnova BIO program pro elasticitu - Sacred Nature Body brushing – stimulační masáž kartáčem Masáže klasické, sportovní a rekondiční

Relaxační rituály - Aromasoul scrub ritual

toužíte-li po krásném zářivé pokožce nevzdávejte se pravidelného peelingu těla: odstraněním odumřelých kožních buněk stimulujeme přirozený regenerační proces a pokožce tak dodáme hladký a zářivý vzhled.
Pokud je peeling a relaxační masáž inspirována exotikou, ještě k tomu využívá znalostí technologií a aromaterapie pak vzniká dokonalý rituál v péči o tělo.

120 min - 1 200 Kč
včetně peelingu obličeje - 1 350 Kč
samotný peeling bez následné masáže – 60 min - 650 Kč

Jedinečné masážní rituály dle prastarých tradic orientálních, středomořských, indických a arabských kultur. Obnovují, vyživují, omlazují a zkrášlují všechny typy pleti.

Orientální rituální masáž

ošetření je založeno na teorii <Pěti elementů> tradiční čínské medicíny. Vznikla pozorováním cyklů přírody a vzájemným působením jevů a má dva aspekty: za prvé, předměty se sbíhavou energií se seskupují, za druhé, mezi těmito předměty existuje určitý proud energie. Tato metodika masáže užívá množství manipulací, které umožňují zvýšit, nebo snížit energii těla, nebo to dělat zároveň, jak doporučuje postupovat [comfort zone] při masáži Východní aromasoul. Základní funkce této masáže spočívají v drenážování meridiánů (nebo energetických kanálů) a urychlení proudění krve, regulaci orgánů, sejmutí napětí ve šlachách a zajištění přirozené pozice kostí. Pohyby maséra se provádí rovnoměrnými hlubokými stlačeními stejné délky a trvání. Intenzita stlačení se pro každého klienta vybírá individuálně.  Ošetření je určeno pro: odstranění obecného stresu a napětí, zvláčnění svalů a odstranění obecného nepohodlí, při křečích, srůstech, ztuhnutí svalů, při artritidě.

Středomořská rituální masáž

ošetření, která odráží energického ducha a zároveň vřelost kultury národů od Středozemního moře. Vytvořená za působení Středozemního moře, vstřebala do sebe nekonečnou energii vodního živlu. Aromasoul Středozemního moře vám pomůže cítit na sobě dech moře a vychutnat si nezapomenutelné pocity. Ruce maséra tancují jako vlny – plynule a graciózně, obklopuje vás něžnou péčí, a tělo se pohubuje v jejich rytmu. Ponořujete se do naprosté harmonie duše i těla.  Toto nádherné ošetření zlepšuje náladu, poskytuje nádherný drenážní a tonizující účinek. Napomáhá snížení úrovně celulitidy a také pomáhá při nachlazení a depresi.

Indická rituální masáž

vám otevře bránu do nového světa nezapomenutelných pocitů, které uchvátí mysl, duši i tělo. Odtrhnete se od skutečnosti, nechávaje všechno trápení a problémy v minulosti a ponoříte se do stavu plného klidu a míru. Indický aromasoul sestává ze dvou částí:
1. Nejdříve díky speciálně vyvinuté technice, založené na metodikách tradiční školy, dosáhnete duševní rovnováhy a zlepšení tělesného stavu. V této fázi se udržuje rovnováha všech systémů organizmu a zajišťuje se normální proud životní energie (prany) v meridiánech.
2. Druhá část zahrnuje fázi uvolnění a stimulace bodů, které se v Indii nazývají marma, napomáhajícím proudění životní energie. Toto úchvatné ošetření se především doporučuje pro odstranění únavy, při problémech trávení, nespavosti, nervovém napětí a stresu.

Arabská rituální masáž

představte si cestovatele, konajícího dlouhou pouť přes poušť, který nakonec uviděl oázu, kde je možné si blaženě spočinout, získat síly k další pouti. Aby jeho cesta byla klidná, a duše lehká, očišťují jej pískem, potírají růžovou vodou a dělají mu masáž: tato hezká se legenda v provedení [comfort zone] proměnila ve velkolepé ošetření Arabský aromasoul. Vrací nás k našim kořenům – hlubokým, silným, plným života. Vyrůstají ze spojení energií ohně, vody, země a vzduchu. Energie země se koncentruje v tělovém peelingovém krému, vody – ve smývající jej vláze. Energie vzduchu a ohně se sjednocují v harmonii hřejivých vybraných masážních pohybů. Jejich spojení daruje krásu a radost tělu i duši.


© 2011 Ivana Svobodová / tel.: 602 276 311 / e-mail: iva@comfortstudio.cz   /   design © martindesign.cz