úvodní novinky služby produkty o studiu kontakt

Péče o obličej čištění / everyday hydratace / hydramemory výživa / renight ochrana / skin defender omlazení / action sublime /
skin regenis
lifting / glorious skin vyvážení / active pureness zklidnění / skin resonance zesvětlení / absolute pearl péče o rty / lip blooming péče o oči / eye supreme obnova / chrono-reverser Péče o tělo obnova / fruity peel čištění-výživa / tranquillity

[ hydramemory ]

24hodinový hydratační systém

 

Hydramemory Esence

profesionální péče pro hloubkovou výživu

Pleťová voda s vysokou koncentrací s okamžitým a dlouhodobým, hydratačním účinkem. Složení je bez parfemace s přírodním zákla­dem z tamarindu indického a s obsahem 11 hydratačních aktivátorů, které přirozeně vpraví do pokožky. Okamžitě hydratuje, rozzáří, sjednotí a maximalizuje efektivitu produktů, které jsou aplikovány poté. Obsahuje VĚDECKY-VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽKY™ bez silikonů s 99% složek přírodního původu.

Hydramemory Oční gel

profesionální péče pro hloubkovou výživu

Oční gel bohatý na polyfenoly pro dokonalou hydrataci a osvěžení. Dodá úlevu unaveným očím s otoky a tmavými kruhy. Kovový aplikátor zajistí efektivní a příjemnou aplikaci pro okamžitý efekt svěžesti a odvodnění. Obsahuje VĚDECKY-VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽKY™ bez silikonů s 98% složek přírodního původu.

hydramemory cream 24h

prodloužená výjimečná hydratace

Výjimečná hydratace a výživa po 24 hodin pro zvláště poškozenou a dehydratovanou pokožku. Přispívá k prevenci stárnutí pleti.

trehalóza, betaglukan, kyselina hyaluronová, sametový silikon

hydramemory fluid 24h

prodloužená hedvábná hydratace

Pocit hloubkové hydratace a výjimečné hedvábné pokožky po 24 hodin. Přispívá k udržení mladého vzhledu pokožky.

trehalóza, pupalkový olej, betaglukan, kyselina hyaluronová

hydramemory concentrate 24h

hydratace s hloubkovým účinkem

Remineralizuje a obnovuje hydrataci hluboko v pokožce při nepříznivém počasí, obnovuje poškozenou pokožku a přispívá k omlazení pokožky. Doporučuje se kdykoli, kdy pokožka ztrácí vlhkost, při nepříznivém počasí, během a po cestování letadlem.

trehaloza, med, minerální soli, betaglukan, výtažky z ibišku

hydramemory mask 24h

hluboká hydratace

Obnovuje hydrataci a vitalitu suché a unavené pleti vystavené podmínkám znečištěného životního prostředí, zanechává ji výjimečně hladkou a kompaktní. Doporučuje se jednou týdně pro jakoukoli dehydratovanou pleť. V případě extrémní dehydratace možno ponechat po celou noc.

trehalóza, olej z jojoby, pupalkový olej, kyselina hyaluronová


© 2011 Ivana Svobodová / tel.: 602 276 311 / e-mail: iva@comfortstudio.cz   /   design © martindesign.cz