úvodní novinky služby produkty o studiu kontakt

Péče o obličej čištění / everyday hydratace / hydramemory výživa / renight ochrana / skin defender omlazení / action sublime /
skin regenis
lifting / glorious skin vyvážení / active pureness zklidnění / skin resonance zesvětlení / absolute pearl péče o rty / lip blooming péče o oči / eye supreme obnova / chrono-reverser Péče o tělo obnova / fruity peel čištění-výživa / tranquillity

[ absolute pearl ]

intenzivní projasnění, korekce pigmentace

 

absolute pearl milk

bělicí a zjemňující čisticí mléko

Bělicí a zjemňující čisticí mléko, které nabízí efektivní odstranění make-upu, nečistot životního prostředí a připravuje pleť na použití produktů k bělení.

Activewhite™

absolute pearl tonic

bělicí gel-tonikum

Bělicí tonikum gelové konzistence. Inovativní gelové složení, které se jemnou masáží přemění na tekutinu, dokonale hydratuje pokožku a zároveň jí umožní rychle absorbovat aktivní složku Actiwhite™. Pleť je vyvážená a připravená pro bělicí produkty.

Activewhite™

absolute pearl fluid

bělicí omlazující emulze

Tento fluid představuje moderní technologii s příjemnou chladivou texturou, která se rychle vstřebává do pokožky a zanechává ji hedvábně hladkou. Jedná se o lehký fluid pro denní ochranu pokožky, který potlačuje výskyt tmavých skvrn a jejich příčiny. Je vhodný pro denní i noční použití, má nekomedogenní složení a je zejména vhodný pro smíšenou pleť, nebo pro horké a vlhké podnebí.

Activewhite™, vitamin C, lakton kyseliny glukonové

absolute pearl night serum

bělicí noční sérum proti stárnutí

Koncentrované noční sérum pro stabilizaci produkce melaninu, sjednocení barvy pleti, zmírnění a prevenci nedokonalosti. Pokožka je rozjasněná, hladká a hydratovaná.

Activewhite™, vitamin C, lakton kyseliny glukonové

absolute pearl cream

multiaktivní bělicí krém

Bělicí hydratační krém proti stárnutí. Chladivá a jemná gelová textura k zmírnění a prevenci známek hyperpigmentace dodává pleti mladistvý a jasný vzhled. Lze používat jako denní nebo jako noční krém a navíc nekomedogenní složení neucpává póry. Krém je doporučen pro dospělou suchou pleť a pro používání během zimních období.

Activewhite™, vitamin C, escin

absolute pearl corrector

hloubkové působení na tmavé skvrny

Vysoce účinný korektor pro odstranění a prevenci tmavých skvrn a jizviček po akné.

Activewhite™, vitamin C, lakton kyseliny glukonové


© 2011 Ivana Svobodová / tel.: 602 276 311 / e-mail: iva@comfortstudio.cz   /   design © martindesign.cz