úvodní novinky služby produkty o studiu kontakt

Péče o obličej čištění / everyday hydratace / hydramemory výživa / renight ochrana / skin defender omlazení / action sublime / skin regenis lifting / glorious skin vyvážení / active pureness zklidnění / skin resonance zesvětlení / absolute pearl péče o rty / lip blooming péče o oči / eye supreme obnova / chrono-reverser Péče o tělo obnova / fruity peel čištění-výživa / tranquillity

[ action sublime ]

multiaktivní omlazující péče

 

action sublime cream SPF 12

viditelně omlazující ochranný krém

Luxusní pleťový krém bohatý na hyaluronové vyplňující sféry a retinol v mikrokapslích. Hedvábná textura a zdokonalená formule dodává výjimečné vyhlazení a vyplnění pleti. Pokožka získává mladistvý, zářivý a hedvábný vzhled.

retinol v mikrokapslích, sojové proteiny, betaglukan a UV filtry, vyplňující mikrosféry kyseliny hyaluronové™, kyselina hyaluronová

action sublime serum

viditelně omlazující sérum

Intenzivní koncentrát kyseliny hyaluronové a mléčných proteinů zabraňuje ztrátě tonusu a zajišťuje pevnost a kompaktnost pokožky, redukuje následky stresu a nerovnováhu pleti. Ideální jako prevence proti stárnutí a také pro maximalizaci vyplňujícího efektu krému action sublime.

betaglukan, sojové proteiny, kyselina hyaluronová, mléčné proteiny

[ skin regenis ]

dlouhověkost, vitalita a dokonalá krása

 

skin regenis night serum

aktivní omlazující noční sérum

Intenzivní omlazující sérum, stimulující biologické mechanismy, které dodávají pokožce mladistvý vzhled. Toto noční sérum stimuluje tvorbu sirtuinů a nabízí tak potřebnou obnovu a regeneraci pleti na celou noc.

Longevicell™, vitamin E, kyselina hyaluronová, Orsirtine™

skin regenis day serum

aktivní omlazující denní sérum

Speciální kosmetický koktejl aktivních ingrediencí dodává pokožce mladistvý vzhled. Toto denní sérum nabízí potřebnou ochranu pleti na celý den a stimuluje biologické mechanismy potlačováním tvorby sirtuinů.

Vitamin PP, vitamin E, kyselina hyaluronová


© 2011 Ivana Svobodová / tel.: 602 276 311 / e-mail: iva@comfortstudio.cz   /   design © martindesign.cz