úvodní novinky služby produkty o studiu kontakt

Péče o obličej čištění / everyday hydratace / hydramemory výživa / renight ochrana / skin defender omlazení / action sublime /
skin regenis
lifting / glorious skin vyvážení / active pureness zklidnění / skin resonance zesvětlení / absolute pearl péče o rty / lip blooming péče o oči / eye supreme obnova / chrono-reverser Péče o tělo obnova / fruity peel čištění-výživa / tranquillity

[ eye supreme ]

špičková péče o oční okolí

 

eye supreme extra cream

intenzivní omlazující oční krém

Bohatý zvláčňující oční krém s vyživujícími a obnovujícími účinky a omlazujícím efektem. Inovativní složení poskytuje ochranu a viditelně vyhlazuje, zpevňuje a omlazuje oční okolí pro projasněný, mladší vzhled.

Collaxy™l, Oxy™, zelený čaj, vitamín E, kyselina hyaluronová, komplex pro rozptýlení světla

eye supreme cream gel

oční gel proti váčkům a otokům

Inovativní složení krémového gelu pro účinné ošetření jemných vrásek kolem očí, otoků a kruhů pod očima. Hloubkově hydratuje, uklidňuje, rozjasňuje a osvěžuje oční okolí a viditelně zlepšuje vzhled unavených očí. Ideální pro osoby nosící kontaktní čočky a osoby trávící hodně času před monitorem.

Oxy™, Eyeliss™, aloe, Haloxyl™, komplex pro rozptýlení světla

eye supreme multi-active patch

superaktivní maska-náplast

Inovativní multiaktivní náplasti pro intenzivní a okamžité ošetření unavených, oteklých očí s temnými kruhy a vráskami. Okamžitě zlepšují vzhled, dodávají jas a pevnost. Snadné použití, vhodné pro všechny věkové kategorie, doporučuje se pro unavené oči a po cestování.

Eyeliss™, Collaxyl™, Haloxyl™, aloe a Phytodermina Lifting™


© 2011 Ivana Svobodová / tel.: 602 276 311 / e-mail: iva@comfortstudio.cz   /   design © martindesign.cz